Ekibe Katıl

Ben bu takımda Atiba olur her yere koşar, Muslera olur her geleni kurtarırım. Gerektiğinde Kuyt gibi hem hücumda hem savunmada katkı veririm diyorsan sen bir takım oyuncususun!

”Takım Oyuncusu”, ekibin tüm aktivitelerine katılır. Her hafta ilgili liglerden kararlaştırılan maçları yazarak siteye düzenli katkı sağlar. Bunun yanında özel dosyalar hazırlar.

Stadyumda kombinem / Evimde atkım, formam / Yağmur çamur demeden/ Takımımı yalnız bırakmam!

Sen de böyle düşünüyorsan gerçek bir ”Taraftar”sın !

”Taraftar”, yalnızca belirlediği takım veya tercih ettiği lig hakkında yazar. O bir nevi ekibin takım/lig sorumlusudur. Diğer taraftarların aksine Maçın Hakkı’nı veren ”Taraftar” takımına dair fikirlerini özgür bir mecrada yayınlama ayrıcalığına sahiptir.

”Gözlemci” futbol sahasında olanlardan çok bu oyunun hikayeleriyle ilgilidir. Soyunma odalarında başlayan efsanelerden, kulüplerin tarihinde iz bırakmış olaylara kadar futbola dair her şey onun ”özel dosyası” için malzemedir.

”Gözlemci” ekibin hikayecisi olarak futbol ikliminde gözlemlediklerini ”özel dosyalar” haline getirir. Maç yazısı yazmayan ”Gözlemci” aylık olarak ”özel dosya” sunmakla sorumludur.

Şüphesiz her transfer planlı olmaz… Bazen karşınıza öyle fırsatlar çıkar ve takıma öyle büyük katkı verebilir ki işte biz onlara ”Fırsat Transferi” deriz.

”Fırsat Transferi” siteye katkısını fırsatı oldukça sunar. Bu ister maç yazısı, ister özel dosya olabilir. Ancak fırsat transferinin yazılarının yayınlanması editörlerin onayına bağlıdır. Editörler istediği fırsatı değerlendirmekte özgürdür.


Siz de yukarıdaki 4 ayrı kategoriden birini seçerek aramıza katılabilir ve bu güçlü takımın bir parçası olabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurun, içeriklerimizle paralel örnek yazınızı bizimle paylaşın ve günden güne büyüyen bu ekibin parçası olup, MAÇIN HAKKINI VERİN!