BİZİM ÇOCUKLAR !

Türkiye – Letonya (30.03.2021)

Dünya Kupası elemelerinde ilk iki maçında grubun güçlü ekiplerinden Norveç ve Hollanda’yı dize getiren Bizim Çocuklar, tarihte daha önce hiç mağlup edemediğimiz Letonya’yı 3 puan parolasıyla ağırladı. Geleneksel olarak bize zorluk çıkaran Letonya, 90 dakika sonunda İstanbul’dan 1 puanla ayrılırken, Milli Takım için daha gidilecek yol olduğunu da bize hatırlattı.

Norveç – Türkiye (07.03.2021)

2022 Dünya Kupası elemelerinin 2. maçında 3-0 gibi net bir skorla Norveç’i yendik. Ozan Tufan ve Çağlar ile skora giderken, savunmamız ile yine fark yarattık.

Türkiye – Rusya (15.11.2020)

Uluslar Ligi G Grubu karşılaşmasında Milli Takım, Rusya’nın karşısına çıktı. Rakibin 10 kişi kalmasının avantajını iyi kullanan Milliler, Uluslar Ligi’ndeki ilk 3 puanını aldı.

Türkiye – Hırvatistan (11.11.2020)

Milli Takımımız Avrupa Uluslar Ligi karşılaşmaları öncesi hazırlık maçında 2008 Avrupa Şampiyonası’ndan çok güzel hatıralarımızın olduğu Hırvatistan ile karşılaştı. Maçın hazırlık maçı olması dolayısıyla maç analizimde ben de bir hazırlık maçı gözüyle yapacağım değerlendirmelerimi. Baştan söylemem gerekir ki niyetim –hazırlık maçlarının amacına paralel olarak- Millilerin eksiklerini tespit edebilmek. Zaten maçı da skordan bağımsız bu gözle […]